Fachowcy, którzy służą pomocą podczas wybierania okien i drzwi

Oknoprojekt.com.pl to aktywnie rozwijająca się firma, od kilkunastu lat działająca w branży stolarki otworowej. Charakteryzuje nas profesjonalne podejście a także wiedza branżowa i doświadczenie - zarówno na płaszczyźnie produkcyjnej, jak i sprzedaży czy montażu. Zdobyliśmy je współpracując z renomowanymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej oraz robiąc profesjonalny montaż – zarówno dla firm polskich, jak i zachodnich.

Praca w dziedzinie budowlanej daje nam ogromną satysfakcję, dlatego też ciągle się rozwijamy, uczestnicząc w konferencjach czy uczestnicząc w targach branżowych. Wszystkie te działania po to, by móc zasugerować naszym Klientom nowoczesne rozwiązania. Pragniemy oddawać w Wasze ręce dobre jakościowo  produkty, które będą służyły  latami i wykreują ciepły i przytulny klimat w ich domu, biurze czy lokalach użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w stolarce otworowej, ale w naszym asortymencie nie zabrakło również  montażu bram i fasad. Na życzenie Kontrahentów tworzymy i montujemy również specjalistyczną stolarkę otworową. Zaufało nam już mnóstwo ukontentowanych odbiorców – zarówno firm, jak i odbiorców indywidualnych. Dlaczego więc Ty nie mógłbyś należeć do tego zacnego grona?

 

Oknoprojekt – fachowcy, którzy służą pomocą  podczas wybierania stolarki otworowej

Budując bądź też remontując dom, mieszkanie czy inny lokal użytkowy mnóstwo osób staje przed wyborem okien, które stanowią niezbędny  element konstrukcyjny budynku. Na pozór   wydaje się, że taka praca jest  tematyką czysto techniczną, nie łączącą się  z projektowaniem wnętrz. A jednak tak nie jest! Okna bowiem nie tylko tworzą klimat wnętrza, wpuszczając do niego należytą ilość światła bądź też ochraniając   wnętrze przed działaniem szkodliwych czynników  - wiatrem, deszczem czy mrozem. Wybór ten ma olbrzymi wpływ na końcowy styl naszego domu, mieszkania czy innego gmachu.

Stolarka okienna może więc uwydatnić walory każdego pomieszczenia, ale źle dopasowana sprawi, że nie będzie ono prezentowało się zbyt ładnie. Trzeba więc przy kupnie okien wziąć pod uwagę nie tylko na ich trwałość i funkcjonalność, ale również na estetykę i sposób wykonania. Połączenie tych właśnie elementów sprawi, że wybierzemy produkt doskonale dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb i sprawi, że będzie on naturalnym oknem na świat.

Naszym odbiorcom oferujemy wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników okna, drzwi oraz rolety i przesłony okienne, które dodadzą do każdego pomieszczenia przytulny klimat i sprawią, że będzie ono nie tylko gustowne, ale również funkcjonalne. Produkty, które można znaleźć  w asortymencie Oknoprojekt są odporne na uszkodzenia – zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. A poza tym charakteryzują się atrakcyjną ceną!

 

Montaż stolarki okienno – drzwiowej oraz obsługa inwestycji tylko z Oknoprojekt!

Fachowcy z Oknoprojekt doskonale zdają sobie sprawę, że zakup nowoczesnej stolarki drzwiowej czy okiennej jest ogromnym wyzwaniem, jednak na tym cały proces wymiany okien czy drzwi się nie kończy. Jeszcze ważniejszy  jest bowiem odpowiedni montaż, od którego zależy czy stolarka będzie spełniać swoje funkcje. Trzeba więc zlecić wykonanie montażu i obsługi projektu naszym ekspertom z Oknoprojekt, gdyż właśnie wtedy będziesz mieć pewność, że wszystko zostanie profesjonalnie  wykonane. Odpowiednio osadzone okna, drzwi czy fasady gwarantują szczelność i bezpieczeństwo ich użytkowania. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę, że tylko odpowiednio przeprowadzone czynności montażowe zapewnią niezawodne działanie stolarki okiennej i drzwiowej przez długi czas.

Dlatego  też już na początku wymień swoje oczekiwania i skonsultuj je z ekspertami budowlanymi, bowiem rozmaitość produktów i bezmiar rozwiązań powoduje, że niejednokrotnie Twoje plany mogą się rozminąć z oczekiwaniami. W czasie naszych spotkań z klientem szczegółowo   pokazujemy wszelkie praktyki związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, pomagamy znaleźć produkt idealnie dopasowany do jego własnych oczekiwań oraz staramy się rozwiać wszelkie jego wątpliwości. W trakcie wymiany i montażu stolarki zależy nam bowiem na wyborze odpowiednich parametrów montowanych okien, drzwi czy przesłon oraz stosowaniu najlepszej technologii montażu.

Wybierając współdziałanie z Oknoprojekt masz pewność, że zapewnimy Ci profesjonalną obsługę - od pomocy w wyborze odpowiedniej stolarki po dokładny pomiar i profesjonalny montaż oraz usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapewniamy przy tym wysoką jakość, zarówno usług jak i oferowanych produktów.

 

Wymiana stolarki okienno – drzwiowej – na co zwracać uwagę?

Powodów wymiany stolarki może być wiele – od uszkodzeń mechanicznych, przez zużycie surowca po walory estetyczne, czy chęć obniżenia rachunków za ogrzewanie. Pracę tę warto jednak dobrze przygotować. Trzeba bowiem podkreślić, że podejmujący decyzję o wymianie stolarki powinieneś pamiętać o wyborze produktów charakteryzujących  się właściwymi parametrami. Nie każdy bowiem zdaje sobie sprawę, że stosownie dobrana szyba, rodzaj okuć czy nawiewników ma duży wpływ na komfort użytkowania systemów okiennych, a niejednokrotnie zapewnia bezpieczeństwo – Tobie, Twej rodzinie czy pracownikom. Trzeba też osłonić pomieszczenia przed uszkodzeniem  i zabrudzeniem. I co bardzo ważne cały montaż stolarki ma być zgodny zarówno z zaleceniami producenta, {ekipy montującej| montażystów| ekipy montażystów, jak i kontrahenta.

Stosowane przez Oknoprojekt techniki montażowe odpowiadają za funkcjonalność i poczucie bezpieczeństwa. Montujemy stolarkę okienno – fasadową w obiektach wielkopowierzchniowych oraz przemysłowych, takich  jak hale czy galerie handlowe. Możemy się poszczycić dużym gronem ukontentowanych klientów zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, Holandii czy Belgii. Montaż wykonywany jest według wytycznych  ITB lub stosownych dla danego kraju, stosując normy RAL-Montage.

Przed ciągle rozwijającą się i poszukującą nowych rozwiązań firmą Oknoprojekt zachowanie zasad tzw. szczelnego montażu nie ma żadnych tajemnic. Sięgamy bowiem po  produkty o bardzo dobrej  izolacji termicznej, przeciwdziałając przez to zużywaniu energii nawet o 80%. Dobrze wiemy, że stosownie  dobrany profil zabudowy okiennej jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale również idealnie  komponuje się z frontem budynku i jego wyposażeniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować Ci najlepsze rozwiązania, idealnie dopasowane do Twoich własnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami i rozpoczęcia współpracy!