Projektowanie i aranżacja Twojego domu

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas charakteryzuje

Pracownia Projektowa Innerium jest marką z ogromnym stażem w obszarze projektowania wnętrz oraz kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat realizuje projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak i wyjątkowej aranżacji wnętrz naszych klientów.

Projektowanie i aranżacja to nie koniec naszej propozycji. Specjalizujemy się też w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a także  wykończeniach, aranżacji i organizacji przestrzeni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych i innych. Cechuje nas różnorodność w obrębie projektów, których się podejmujemy, a ponadto bogata oferta, dzięki kompleksowości oferowanych przez nas usług zdobyliśmy zaufanie i pochlebne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można obejrzeć w zakładce „Projekty”, czy też „Realizacje”, gdzie znajdują się  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to wykwalifikowani architekci oraz projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej praktyce i ciągłemu rozwijaniu swej wiedzy  oraz umiejętności wykonują usługi na wysokim poziomie, czerpiąc z najnowszych rozwiązań oferowanych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

 

Satysfakcja  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak istotny jest komfort i wygoda we własnym mieszkaniu, dlatego właśnie to stawiamy za priorytet swoich działań projektowych. Zawsze bierzemy pod uwagę własne gusta klientów, ich styl życia, potrzeby i oczekiwania, które mają od swojego domu. Wszystko po to, aby optymalnie dostosować je do zwyczajnego życia i sposobu, w którym czuje się dobrze. Udana aranżacja wnętrza to zarówno jego końcowy efekt wizualny, jak również konkretne rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z pomocy naszej Pracowni.

Słuchamy swoich klientów. Dobrze wiemy że to sposób życia i dobry smak definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo swoją pracę zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb konsumenta i elementów takich jak metoda pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy podczas spotkania bezpośredniego oferujemy również możliwość komunikacji zdalnej dla maksymalnej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o cenie, zarówno naszej działalności, jak i materiałów, z jakich korzystamy podczas realizacji projektu. Doświadczenie, znajomość branży i wieloletnie kontakty pozwalają nam na elastyczność i dostosowanie się do budżetu klienta.

 

Jak przebiega współpraca z naszym projektantem wnętrz?

Praktyczne podejście to dziś nie tylko moda, ale jedyny  dobry wybór. Ta zasada dotyczy również wykończenia wnętrz, w jakich mieszkamy  czy też pracujemy. Dobre wykorzystanie wnętrza i jego potencjału może zapewnić jedynie profesjonalny i obyty architekt wnętrz.

Na szczęście teraz nie jest to usługa przeznaczona dla bogaczy. Wręcz odwrotnie. stosowne, przemyślane i dobrze zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić dużo i pieniędzy,  i ponadto zapewnić komfort użytkowania wnętrza. Z pomocy projektanta wnętrz korzystają osoby indywidualne wykańczające swoje nieruchomości, ale również przedsiębiorcy i inwestorzy, świadomi zalet wygodnego wnętrza.

 

Zalety pomieszczeń zaprojektowanych przez architekta

Każdy z nas śni o estetycznym i przytulnym wnętrzu. Ogromny potencjał i dostępność szerokiej palety artykułów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na swobodne opcje aranżacji. To zaleta, ale i wada. Nigdy nie jest łatwo dobrać właściwe kompozycje, dobre produkty i odpowiednią jakość. Architekt po zaznajomieniu się z wymaganiami klienta może stworzyć wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań, a także przestrzeni biurowych czy sklepów – wszystkie rodzaje pomieszczeń zasługują  na odpowiednie wykorzystanie ich potencjału.

Skorzystaj z pomocy zespołu wykwalifikowanych architektów z długą praktyką  i chęcią do działania, a przekonasz się, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata pracy naszej pracowni mieliśmy możliwość uczestniczyć w różnych projektach i współpracować z wieloma inwestorami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Nierzadko realizacje naszego zespołu były udostępniane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie kontrahentów i dokonać tego, że powracają do nas z świeżymi pomysłami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium przedstawiane były w krajowych magazynach branżowych i były się inspiracją dla szerokiego grona czytelników.

 

Aranżacja wnętrz Szczecin

Przebywasz w miejscach, które zachwycają i w jakich czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje duża szansa, że to miejsce jest efektem pracy architekta. Projektowanie mieszkań jest dziś usługą, po którą sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko i wyłącznie z wygody i pewności dobrego efektu, lecz także, wybierając praktyczne rozwiązania dostosowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dostosowuje się doskonale do sposobu życia jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i nowoczesne dodatki kreują całość godną uwagi.

Skorzystanie z usługi projektanta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto wielu godzin spędzonych w sklepach z wyposażeniem wnętrz, akcesoriami i sklepach  budowlanych. Nawet jeżeli preferujesz te działania – może zdarzyć się, że sięgniesz po nietrafione materiały czy też zakupisz  produkty niskiej jakości. Architekt wnętrz Szczecin zrobi to za Ciebie, ale  jednocześnie dla Ciebie.

 

Profesjonalne projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest fachowy projekt aranżacji wnętrza? Towiele godzin szczegółowej pracy, obliczeń i analizy strategii, aby stworzyć idealny pomysł dla Twojego wnętrza. Od dokładnych  pomiarów, przez wybór produktów, aż po precyzyjne oszacowanie ilości niezbędnych do wykończenia lub remontu lokalu materiałów. Tak dokładny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze budynku lub mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas oraz pieniądze.

Zachwycające lokale to mieszkania spójne – spójne więc nie nudne czy „bezpieczne”, ale idealnie zaprojektowane z harmonijnie dobranymi dodatkami. Architekt wnętrz dobierze elementy, które perfekcyjnie będą współgrać i wzajemnie podkreślać swój czar. Będą to z pewnością produkty, które wpłyną nie tylko na charakter mieszkania, ale także na wygodę korzystania z przestrzeni. Specjalista rozumie potrzeby konsumenta i d stara się , aby dostosować wnętrze do indywidualnego  stylu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszystkich tych względach pamięta o dobrym smaku swojego klienta a także jego funduszach.

 

Najlepszy projektant wnętrz Szczecin

Jakie cechy powinien posiadać odpowiedni projektant wnętrz? Na pewno prócz niezbędnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, kreatywność i wytrwałość oraz tzw. dobrego smaku musi posiadać odpowiednią wiedzę. Erudycja na temat prawideł ergonomii, postrzegania przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a także zwyczajna wiedza produktowa to atrybuty dobrego projektanta wnętrz. Powinien być on na bieżąco nie jedynie z zmianami w zakresie rozwiązań wnętrzarskich, lecz również technologicznych, poznawać nowe produkty i szybko zmieniające się trendy w urządzaniu wnętrz.

Wskazana będzie również odwaga. Konstruktywny projektant nie boi się wyzwań i oferowania czegoś zupełnie nowego, awangardowego, aby spełnić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To kluczowe, żeby być świadomym, że obecnie projektowanie mieszkań nie jest tylko kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia mieszkania lub realizacji większego remontu. Na pomysłach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane i wykończeniowe, aby wykonywać wszystko zgodnie z wymaganiami klienta.

Jeżeli wciąż nie przekonaliśmy Cię do tego, że projektowanie wnętrz w lokalu, mieszkaniu lub biurze to jedyny odpowiedni sposób  na właściwe, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje mieszkań i domów, takich jak Twój, które zyskały zupełnie nowy kształt i zapraszają swoim wystrojem do wypoczynku i odpoczynku.

Kontakt z biurem projektowania wnętrz Innerium