Treningi indywidualne kick boxingu dla wszystkich

Klub High Kick Gym został stworzony z pasji po raz pierwszy spróbować swych sił w kickboxingu coraz chętniej zapisywali się na treningi w grupach i indywidualne. Dopiero treningi przeniesiono do niewielkiego obiektu przy Szkole nr 5, gdzie w pełni urządzona sala podniosła komfort ćwiczeń dla dorosłych i młodzieży .

Aktualnie Klub nosi nazwę High Kick Gym i mieści się na Pl. Kilińskiego 3 w Szczecinie. Treningi rozpoczynały się na sali mierzącej 110m2 z przebieralnią męską i damską, recepcją oraz niewielkim sklepikiem ze sprzętem sportowym i suplementami firmy Sfd. Dzięki dalszemu  rozwojowi  klub powiększono   o kolejne dwie klimatyzowane sale do ćwiczeń 60m2 i 130m2 oraz dwie przebieralnie, co daje większy komfort ćwiczeń. Do dyspozycji klubowiczów jest też parking.

Osoby zapisane do klubu ćwiczą w grupach o różnym poziomie zaawansowania pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry| trenerskiej. Zajęcia są prowadzone rano i godzinach wieczornych tak, żeby jak największa grupa osób mogła ćwiczyć w klubie. W ofercie znajdują się treningi dla tych co nigdy  nie próbowali trenować sportów walki – początkujących, jak i zaawansowanych. Od kickboxingu, po boks i treningi corsskicku, które wzmacniają całe ciało, budując przy tym sportową sylwetkę . W klubie panuje sympatyczna a także miła atmosfera, a jego pracownicy codziennie starają się o to, by każdy czuł się  swobodnie i wyszedł w dobrym humorze.

Umów się na trening: https://highkickgym.pl/treningi-indywidualne/

Zawodnicy klubu pod okiem głównego trenera Wojciecha Stawickiego odnoszą liczne triumfy , wygrywając walki i zawody na poziomie Mistrzostw Polski w różnych formułach. Biorą także udział w galach i imprezach sportowych, są utytułowanymi Mistrzami i Vice Mistrzami Polski. Podczas przygotowań do walk zawodnicy zawsze mogą liczyć na wsparcie trenera jak i jego doświadczenie.

Jeśli chcesz zapisać się do High Kick Gym i zacząć swoją sportową przygodę serdecznie zapraszamy na Pierwsze Bezpłatne treningi testowe. Jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na dłuższy czas.

Zapraszamy na treningi  indywidualne z kickboxingu, boksu, Mma oraz personalne z treningu na siłowni, które pozwalają na opracowanie dopasowanych do indywidualnych potrzeb celów  i rozpoznanie najważniejszych działań pod względem planowanych efektów . Wyraźnie określony koncept, dopracowane techniki i ćwiczenia pozwolą osiągać konkretne , widoczne wyniki. Dzięki stałej motywacji i pomocy doświadczonego trenera można udoskonalić swoje umiejętności i kształtować w dowolnym kierunku. Treningi indywidualne są niezwykle ważne dla osób, które chcą robić postępy we własnym tempie oraz dla profesjonalnych sportsmenów, czy też osób z jasno określonymi,  swoistymi celami, jak przygotowanie do zawodów czy poprawa konkretnych umiejętności. Oferujemy możliwość treningów personalnych dla dwóch osób lub w niewielkich grupach.

Treningi personalne z Kick-Boxingu to intensywne ćwiczenia prowadzące do opanowania techniki oraz podnoszenia sztuki walki. Trening indywidualny odbywa się według uzgodnionego planu treningowego , który dopasowany jest do wieku, poziomu umiejętności, płci oraz potrzeb trenującego . Na treningu indywidualnym poznajesz techniki, poprzez działania w parze z instruktorem na specjalnych sprzętach kickboxerskich, takich jak: tarcze tajskie, łapy trenera, worki. prężnie pracujesz nad wytrzymałością, siłą i mobilnością. Stała motywacja ze strony trenera ułatwia zaangażowanie całej uwagi w treningi, dając szybkie i widoczne postępy  w rozwijaniu umiejętności i sprawności fizycznej.

 Stała obecność i pełna uwaga trenera w toku treningu indywidualnego zapewnia bezpieczeństwo. Treningi indywidualne są dobrane do ćwiczącego  w każdym aspekcie. Plan treningowy sporządzony jest, biorąc pod uwagę wzrost , wiek, płeć czy też stopień umiejętności . Kluczowe są także motywy. Nadrzędnym założeniem treningów personalnych jest maksymalne wykorzystanie czasu treningu, dopasowując intensywność do wszystkich wymienionych czynników. Takie podejście zapewnia bezpieczny trening, ale warto uwzględniać , że jak w każdym sporcie kontuzje zdarzają się nawetwytrawnym sportowcom i nie powinno się zrażać się do   ćwiczeń z obawy przed   urazami. Doświadczenie i trening pozwala zmniejszyć ryzyko kontuzji, a postępy dają olbrzymią satysfakcję.